Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Polička
Kříž - hospodářská a průmyslová výstava 1885 - korun. znak v ozdobné kartuši, opis / letopočet ve vavřínov. věnci, Sign., Punc., Ag900, 45mm, 24.330g, vl.rysky