Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Litomyšl
Pátek - 250 let gymnasia / Národopisná výstava 1894 - pohled na město, nápis/ městský znak v kartuši, opis, Sign., Punc., Ag 32mm, 14.387g, vl.rys., patina, tém.