Příjem limitů končí:Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Československo - hasičské dekorace
ČSR - Svaz dobrovolného hasičstva - medaile za 40 let činnosti, Sign.Šmakal, zlacený bronz 40 mm s původním závěsem a stuhou