Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Československo - odznaky vojenských akademií
Vojenské tech. akademie 1953 - čísl. 116 - Bartko.43, Krubl.tab.5/2 (str.31), Sign.Zukov/Praha 11, puncov. Ag900, nepatrně poškozený a opravený smalt R!