Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Československo - z pozůstalosti manželů Hudečkových
Dělostřelectvo čs.vojska na Rusi - stříbrný jednostr. odražek aversu medaile na řetízku, Punc., Sign.MK, krabička s pův.nákresy medaile a podpisem autora RRR!