Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, punc. Ag925, Sign.Kremnica, stužka, původní etue, průkaz na jméno "Josef Vohnický, uděleno 28.10.1983"