ČNS Praha, 72. aukce

Řád Františka Josefa - II.třída - Marko.86c

Položka 2058
Vyvolávací cena: 58 000 Kč
Docílená cena: 60 000 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Řád Františka Josefa - II.třída - Marko.86c, náhrdel. dekorace, puncované zlato, Sign."VM" (Vincenc Mayer - Wien), dr.vada smaltu, původní stuha RR!

Zachovalost: 1/1/1