Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Údobí let 1970 - 1980
100 Kčs 1974 - Jesenský - zkušební ražba - postříbř. tombak 39mm, Sign.ZK (Kolářský), v reversu značeno PRÓBA, patina, nep.poškozená zaplombovaná etue RR!