Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Praha - metropolitní chrám Svatého Víta
Sv. Jan Nepomucký, opis / papež Lev XIII., opis, Nesign.(Goldschmied/Mosceti), bronz 30 mm s původním ouškem, 14.490g, Přib.589, krásná patina, téměř