ČNS Praha, 72. aukce

AR maďarská medaile Za dobré chování a hledění koňů

Položka 1057
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

AR maďarská medaile Za dobré chování a hledění koňů - hlava zleva, latinský opis/ maďarský 5-řádk. nápis, Nesign., Ag 34mm, 18.426g, dr.úhozy, 2x škr., patina