ČNS Praha, 71. aukce - KORESPONDENČNÍ

Niederreuth (Dol.Paseky) 1931 - Athletenklub Gaufest

Položka 2705
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 8.4.2017, 16:00:00.

Sportovní medaile, plakety a odznaky

Niederreuth (Dol.Paseky) 1931 - Athletenklub Gaufest - Gewichtheten Federgew. - 1.Preis, Nesign., smaltov. postříbřený bronz 43 mm s původním ouškem, patina