Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Harcuba Jiří, 1928 - 2013
ČSPDP - Petr Parléř (1330 - 1399) 1979 - poprsí mírně zleva, okenní kružby, opis / znak Parléřovy hutě, dva opisy, Sign., postř. bronz 38mm, patina