Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Příbram - pobočka ČNS
Peter - 100 let dosažení hloubky 1000 metrů 1975 - budovy dolu Vojtěch, znak, opis / vavřínový věnec, písmo, Sign., postř.bronz 29 mm, BK.1B, etue, patina