Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Praha
Pátek - Měšťanské bratrstvo výčepníků b.l. - biblický výjev, opis / nápis ve věnci a opis, Sign., na hraně značeno "WP", Punc., 36mm, 20.448g, krásná patina R!