Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Plzeň
Obchodní a živnost. komora v Plzni - Za zásluhy b.l. - městský znak, český opis / tři alegorické postavy, německý opis, Nesign., Punc., Ag 44mm, 30.024g, pat.