Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Mariánské Lázně (Marienbad)
Neuberger - postříbřená medaile na sto let lázní 1908 - oválné medailonky s portréty zakladatelů, něm.nápis / žena, lázeňský pavilon, nápis, Sign., 40mm, patina