Příjem limitů končí:Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Hodonín
Reisner J. - 25 let české reálky 1894 / 1919 - dělník při práci v mincovně / šestiřádkový nápis, Nesign., značeno K (Kremnica), dr.hr., téměř R!