Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Stř. zásluž. kříž s korunou, Marko.140e, VM.2/6-C-5, Sign.V.MAYERS SÖHNE IN WIEN, Punc., smalt. v koruně, poškozený smalt, pův.válečná stuha, původní etue 1915