Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Řád Železné koruny - III.třída s válečnou dekorací a meči na stuze, Sign.BACHRUCH-BUDAPEST "*" (zl.bronz), Marko.74e, nep.poškoz.smalt, původní etue BERGMANN