Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Arcivévoda Karel Ludvík, 1833 - 1896
Steyr - elektrotechnická a hospodářská výstava 1884 - poprsí zprava, opis / znak města, opis, Sign.Leisek, Punc., Ag 39 mm, 23.182g, krásná patina, původní etue