Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Čtyřspolek s Německem, Bulharskem a Tureckem 1916 - čtyřportrét, meč, ratolest, písmo / globus, meče a 9 opisů, Sign.FK, Punc., Ag890, 33mm, 15.300g, hr.