Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Neuberger a Prinz - 100.výročí obrany Tyrol 1909 - poprsí Františka II. a Fr.Josefa zprava, opis / znak a opis, Sign., Punc., Ag 45mm, 40.060g, nep.rysky