Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Leisek - Numismatická společnost na 40 let vlády 1888 - poprsí zprava / zářící císařská koruna a 8-řádkový nápis, Sign., Punc., Ag 43mm, 34.574g, dr.hr. R!