Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Roth - Na paměť padlých ve válce s Dánskem 1864 - lev a anděl smrti sedící vedle trofejí, opis/ 6-řád.nápis ve věnci, Sign., bronz 70mm, M.2701, krásná patina