Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Seidan - AR medaile pražské ostrostřelec. gardy 1852 - poprsí císaře zprava, opis/ sedící Praha se znakem, písmo, Sign., 46mm, 52.569g, nep.hr., krásná patina