Sobota 17.12.2016, 18:00:00.
Kladno - numismatický kroužek městského KS
David - 40.výročí vyhlazení Lidic 1982 - stojící žena s dítětem, znak Lidic, nápisy / pečeť Kladna, nápis, Sign., postř.bronz 50mm, BK.neuvádí, patina