Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Olomouc 1903 - IX. moravské zemské střelby - střelec, město, znak, vročení/ morav.znak, 5-řádk. něm. nápis, Nesign., Punc., patin. Ag800, 35x52mm, 35.039g R!