ČNS Praha, 70. aukce

Innsbruck - 2 Zlatník 1885 - II.rakouské spolkové

Položka 2466
Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Aktuální cena: 12 000 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Innsbruck - 2 Zlatník 1885 - II.rakouské spolkové střelby - střelec s kuší, opis / tyrolský znak, opis, Sign.Busson, Ag 36mm, 22.176g, pěkná patina