Příjem limitů končí:Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Borrel - pamětní jeton 11.V.1852 - portrét Napoleona III. zleva, opis / 7-řádkový nápis, Sign., měď 26 mm, 10.372g, pěkná patina, téměř