ČNS Praha, 70. aukce

Ludvík Filip Orleánský - pamětní medailka 1842 -

Položka 2408
Vyvolávací cena: 260 Kč

Aktuální cena: 320 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Ludvík Filip Orleánský - pamětní medailka 1842 - poprsí zleva, opis / jezdec na koni s tasenou šavlí, opis, Sign.Barre, bronz 27 mm, dr.hr., patina, téměř