Příjem limitů končí:Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Vídeň
Hofmann - AR kalendářní medaile na rok 1946 - stojící Mars, chrám sv.Štěpána, opis / kalendář, Sign., Punc. patinované Ag900, 40mm, 26.437g