Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Vídeň
Nesign. - AR kalendářní medaile na rok 1933 - sedící Saturn, vročení, kalendář/ znam.zvěrokruhu, kalendář, Punc., patinované Ag900, 40mm, 18.968g, dr.hr.