Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Myslbek - Obchodní a živnost. komora v Praze - hlava Čechie zleva, opis / stojící Putti s věncem, opis, Sign., jako ŠFP.8, ale cín 56mm, 60.740g, patina RR!