ČNS Praha, 70. aukce

Myslbek - Obchodní a živnost. komora v Praze - hlava

Položka 2319
Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální cena: 1 100 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Myslbek - Obchodní a živnost. komora v Praze - hlava Čechie zleva, opis / stojící Putti s věncem, opis, Sign., jako ŠFP.8, ale cín 56mm, 60.740g, patina RR!