Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Christlbauer Josef, 1820 - 1897
Gmünd - hospodářská a živnostenská výstava 1912 - alegorie / 6-řádkový nápis a znak v kartuši, Sign., postříbřená měď 50 mm, zkouška kovu na hraně, patina