Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Brno - pobočka ČNS
Zeman - 700 let úmrtí Přemysla Otakara II. 1978 - korunovaná hlava zpředu, vročení, opis/ panovník na koni v bitvě, Sign., Punc., Ag 42mm, 48.922g, BK.8