Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Církevní medaile - křestní
Zimpel - svatý Jan křtí Krista, Duch Svatý, krajina, německý opis a nápis/ kartuše nesená andělem, dvojitý něm.opis, Sign., Punc., Ag900, 38mm, 24.105g, patina