ČNS Praha, 69. aukce - KORESPONDENČNÍ

Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva

Položka 2711
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Sobota 17.9.2016, 18:00:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., pat.Ag, 30mm, 14.593g, Nov1.138a, hr., patina

Zachovalost: 1/0