ČNS Praha, 69. aukce

AR litá zlacená pam. medaile (15)57 - poprsí zleva

Položka 965
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 6 000 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Krocín z Drahobejlu-purkmistr Starého Města pražského

AR litá zlacená pam. medaile (15)57 - poprsí zleva, opis / znak s přilbicí, opis, Nesign., 31mm, 15.514g, BPM.215, Don.3287, krásná patina RR!