ČNS Praha, 69. aukce

Nesign.- III. zemské spolk.střelby v Teplicích 1907 -

Položka 942
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Arcivévoda František Ferdinand, 1863 - 1914

Nesign.- III. zemské spolk.střelby v Teplicích 1907 - poprsí zpředu, opis / střelec s puškou a praporem, 9-řádkový nápis, Punc., Patinované Ag 38mm, 25.191g