ČNS Praha, 69. aukce

Medailka na návštěvu Viléma II. v Budapešti 1897 -

Položka 922
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Medailka na návštěvu Viléma II. v Budapešti 1897 - dvojportrét zprava, maďarský opis / 6-řádk. maďarský nápis, Nesign., mosaz 30 mm s původním ouškem, patina