ČNS Praha, 69. aukce

Scharff - 40 let pražského dělostřel. pluku 1894 -

Položka 920
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Docílená cena: 7 500 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Scharff - 40 let pražského dělostřel. pluku 1894 - mladý portrét, tři vyznamenání, opis / starý portrét, opis, Sign., Punc., Ag 39mm, 34.197g, hrany, rysky