ČNS Praha, 69. aukce

AE Sestercius

Položka 462
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 750 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Lucilla, manželka Lucia Vera, dcera Marca Aurelia

AE Sestercius, Rv:"VENVS.S.C.", stojící Venuše, podob. jako S.1481, podob. jako RIC.1763 - minc.Řím - blíže nedat., nepravidelný tvar, mírně kor., patina

Zachovalost: -1/2-