ČNS Praha, 69. aukce

Vídeň 1908 - císařské jubilejní střelby - holdovací

Položka 2596
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Docílená cena: 22 000 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Vídeň 1908 - císařské jubilejní střelby - holdovací scéna / znak spolku, věž chrámu, vročení a opis, Sign.Zach, Punc., patinované Ag 38mm, 24.251g