Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Moravská Ostrava 1892 - střelby při otevření nové střelnice v Moravské Ostravě, Sign.Neudeck, Punc., Ag 34mm, 19.913g, dr.hr., nep.rysky, pat., téměř R!