ČNS Praha, 69. aukce

Baden 1911 - XII. dolnorakouské spolkové střelby

Položka 2567
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Baden 1911 - XII. dolnorakouské spolkové střelby, protektorský pár zprava, opis / dva střelci, opis, Sign.Müllner, Punc., patinov. Ag 42mm, 33.731g, rysky