ČNS Praha, 69. aukce

Wilhelm I. a Augusta - medaile na stř.svatbu (1854) -

Položka 2539
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Německo - Prusko

Wilhelm I. a Augusta - medaile na stř.svatbu (1854) - dvojportrét zprava, opis / 7-řádkový nápis, Sign. Kullrich, Nepunc., Ag 45mm, 50.755g, patina, pův.etue