ČNS Praha, 69. aukce

Dupuis Daniel (cca 1900) - dívčí akt

Položka 2532
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Dupuis Daniel (cca 1900) - dívčí akt, nápis / batole sedící na větvi stromu krmí ptáčka, Sign., Punc., patinované Ag 37x86 mm, 58.197g, téměř