ČNS Praha, 69. aukce

Hájek - jednostranná ražená plaketa (1927) - poprsí

Položka 2497
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Hájek - jednostranná ražená plaketa (1927) - poprsí zpředu, nápis, Sign. (nahoře, do hloubky), bronz 43x60 mm, Fl.28, Nov1.1.64c, patina, skvrny

Zachovalost: 1-