Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Myslbek a Stehlík
AR medaile Obchodní a živnostenské komory v Praze b.l.- poprsí Merkura zprava, opis/ putti drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., Punc., 50mm, 61.025g, patina