ČNS Praha, 69. aukce

Ministerstvo obrany ČR - 50.výročí konce války 1995 -

Položka 2341
Vyvolávací cena: 240 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Dostál Jiří, 1945 -

Ministerstvo obrany ČR - 50.výročí konce války 1995 - český lev, 2-řádk.nápis / holubice, vlajka, 6-řádkový nápis, Sign., Punc., Ag900, 14.774g, kapsle, etue